Jak vyřešit konflikt?

Jak předcházet konfliktu a jak jej zvládat.

Také máte v životě konflikty?

  • Šéf na vás tlačí,
  • Neshodnete se s manželem/manželkou na tom, jak vést domácnost a vychovávat děti,
  • Kolegové či podřízení nedodávají, co slíbili,
  • Rodiče vám příliš mluví do života,
  • Nedokážete přimět potomky, aby si plnili své povinnosti?

V tom případě čtěte dále.

Jmenuji se Martin Bednář a už 11 let provázím klienty na jejich cestě životem, kdy jim pomáhám zvládat obtížné situace, které život přináší.

Sám jsem si prožil své, měl jsem v životě situace, kdy jsem si "hrábl na dno". Zažil jsem si stres, konflikty i vyhoření na vlastní kůži. Mluvím tedy z vlastní zkušenosti.

V jedné z těch nejtěžších situací jsem potkal výborného učitele, který mě nejen "ukázal mapu" a "posvítil na cestu", ale doporučil mi i směr, kterým se vzdělávat dál. A tímto směrem bylo NLP (neuro-lingvistické programování).

Získejte zdarma 9 zásad úspěchu a šťastného života. Tyto zásady vám pomohou v přístupu sama k sobě, k lidem i k životu samotnému. Získejte zdarma samotnou esenci neuro-lingvistického programování (NLP).

Pokud vás tedy tíží konflikty s jinými lidmi, rád bych vám ukázal jednu velmi jednoduchou techniku, jak nalézt s lidmi dohodu.

Proto jsem připravil krátký seminář, kde vám tuto techniku představím. Zvládnete se ji naučit za pouhé 4 hodiny! Uvidíte, že změní váš život, bude pro vás mnohem jednodušší přesvědčit lidi, pochopit jejich motivaci a najít řešení, na které by přistoupili. 

Možná si říkáte, že váš oponent je tvrdohlavý a na něj/ni nic neplatí.

Uvidíte, že s touto technikou najdete jeho "citlivý bod", něco, co je pro něj důležité a kvůli čemu se bude ochoten dohodnout.

Možná si říkáte, že přece nechcete lidem lhát nebo jimi manipulovat. Tato technika funguje na bázi win-win (vítěz-vítěz), pomocí ní zvýšíte svou empatii a budete lépe schopni nalézt takové řešení , které pomůže i vašemu oponentu dosáhnout jeho cílů. A on pak na něj rád přistoupí! 

A to vám ušetří v životě spoustu stresu a trápení a určitě stojí za tu investici.

Dohoda, konflikt, NLP

Co vám tedy nabízím?

Přijďte se naučit, jak dosáhnout shody a dohody. Jednou pro vždy.

NEVÁHEJTE.

Záruka spokojenosti

A pokud nebudete spokojeni, vrátím vám peníze.