Jak zvládat vyhoření a najít svou vnitřní motivaci?

Jak předcházet vyhoření a jak jej zvládat.

Také z vás práce vyčerpává veškerou energii?

  • Jste vyhořelí?
  • Stresuje vás práce tak, že začínáte mít zdravotní problémy?
  • Těšíte se celý týden na pátek, zatímco nedělní večer přináší chmury z představy pondělního rána?
  • Cítíte se ve slepé uličce?

V tom případě čtěte dále.

Jmenuji se Martin Bednář a už 11 let provázím klienty na jejich cestě životem, kdy jim pomáhám zvládat obtížné situace, které život přináší.

Sám jsem si prožil své, měl jsem v životě situace, kdy jsem si "hrábl na dno". Zažil jsem si stres, konflikty i vyhoření na vlastní kůži. Mluvím tedy z vlastní zkušenosti.

V jedné z těch nejtěžších situací jsem potkal výborného učitele, který mě nejen "ukázal mapu" a "posvítil na cestu", ale doporučil mi i směr, kterým se vzdělávat dál. A tímto směrem bylo NLP (neuro-lingvistické programování).

Získejte zdarma 9 zásad úspěchu a šťastného života. Tyto zásady vám pomohou v přístupu sama k sobě, k lidem i k životu samotnému. Získejte zdarma samotnou esenci neuro-lingvistického programování (NLP).

Pokud tedy cítíte dlouhodobé vyčerpání a únavu z práce, nebo vám dokonce odborník diagnostikoval syndrom vyhoření, mám pro vás velmi účinnou pomoc.

Je to jednodenní seminář, který vám nastaví zrcadlo (nebo vašemu životu):

  • kde jste v životě i v kariéře,
  • co je pro vás v životě důležité, 
  • kam směřujete, a
  • jestli směřujete tím správným směrem.

To jestli směřujete tím správným směrem nebudu hodnotit já, to budete hodnotit sami - jestli to odpovídá vašim životním hodnotám, prioritám, cílům, snům i osobnostnímu nastavení.

Po pouhém jednom dni odejdete s plánem, jak žít VÁŠ život a jak pracovat na vaší kariéře jinak.

Možná si říkáte, co můžeme dokázat poznat či najít za jediný den ve skupině 10-12 lidí. Ne každý je ochoten otevřít své soukromí před neznámými lidmi. 

Věřte mi, takovýchto seminářů mám za sebou mnoho. A kombinací individuální práce, práce ve dvojicích a práce ve skupině toho zvládneme skutečně hodně. Zatím jsem měl jen jeden jediný případ, kdy to účastníkovi semináře nevyhovovalo. Tak jsem mu vrátil peníze a on odešel. A za půl roku přišel na jiný seminář, na méně "intimní" téma. 

A možná si říkáte, že přece každý člověk je jiný a že nemůžu mít stejný recept pro všechny. Odpověď je - nemám. Každý si pod mým vedením hledá podle vlastních kritérií vlastní cestu. Ale to hledání má určitou metodiku a ta je stejná pro všechny.

Ruku na srdce - pokud se nacházíte ve stavu vyhoření, nebo tam směřujete, tak s tím dělat něco musíte. Jinak vám selže buď zdraví nebo rodina a vaše kariéra brzy skončí. A pokud tam ještě nejste, tak si potřebujete směr své kariéry nebo podnikání vyjasnit. Jinak se do stavu vyhoření dříve nebo později dostanete. Já sám jsem byl ve stavu vyhoření (nebo těsně před ním) dvakrát. Jednou proto, že mě práce nebavila, a jednou proto, že mě naopak bavila. Ano, můžete vyhořet i v práci, která vás naplňuje a baví, když si nedáte pozor. 

Takže to, že se vyhnete vyhoření vám ušetří v životě spoustu stresu a trápení a určitě stojí za tu investici.

Co vám tedy nabízím?

Přijďte se podívat do hloubky svého nitra zjistit, proč žijete a co vás SKUTEČNĚ žene kupředu.

NEVÁHEJTE a zajistěte si místo na semináři.

Záruka spokojenosti

A pokud nebudete spokojeni, vrátím vám peníze.